BİZİ ARAYIN

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Soyof.Reklam.Tabela?ref=hl
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905355199183
  • https://twitter.com/soyofreklam
  • https://www.instagram.com/soyofreklam/
  • https://www.youtube.com/@ismailoflu

Soyof Reklam Tabela ve Dijital Baskı Sistemleri

Açık hava reklamcılığında açık ara önde

Fatih Tabela

Fatih Tabela


Fatih Tabela,Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa, Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, Sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Tabela , Tabelacı, Dijital Baskı, Led Tabela işlerini Yapıyoruz

Soyof Reklam Tabela Olarak 2005´den beri Fatih ve tüm mahallerinde hizmet vermekdeyiz . Ücretsiz keşif  ve fiyat çıkarma çalışmalarını ekiplerimiz aracılığı ile yerine getiriyoruz. Size Bir Telefon Kadar Yakınız 0212  611 45 27  veya 0532 576 76 61 nolu Telefonlardan ulaşabilir veya ismail@soyofreklam.com mail adresi ile bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde kullanılan tabelalar arasında, reklamcılık sektöründe kayan yazı tabelalar en çok kullanılan tabela çeşitleri arasındadır. Sunmuş olduğunuz ürünlerin, yeteri kadar dikkat çektiğini düşünmüyorsanız; kayan yazı tabelalar sizin için büyük kazanç sağlayacaktır. Kayan yazılı tabelalarda animasyon veya görseller kullanarak, sunmak istediğiniz yazıyı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Kayan yazı tabelaların diğer isimleri akan yazı ve yürüyen yazıdır. Kayan yazı tabelaların kullanıcı sayısı, özellikle son yıllarda Türkiye’de hızla artmakta ve bildiğimiz tabelaların yerine ya da klasik tabelalar ile birlikte kullanılmaya başlanmıştır.

Neden Kayan Yazı Tabela?

Kayan yazı tabelaların oldukça fazla tercih edilmesinin başlıca sebebi; klasik tabelalarda ışıkların hareket etme özelliği olmaması ve yazılar sabit olduğu için, özellikle küçük boyutlu tabelalarda istenilen mesajın tam olarak verilmemesinden kaynaklıdır. Hemen hemen tüm işletmeler ışıklı ya da ışıksız tabela kullanmaktadırlar. Bu sebepten tabelanız ile rakiplerinizin önünde yer almak istiyorsanız, kayan yazı tabelalar sizin için büyük bir artı olacaktır.

Kayan yazı tabelanın en büyük avantajlarından bir diğeri de sloganınızın ya da tabelada yer almasını istediğiniz yazıyı istediğiniz zaman değiştirebilme imkânına sahip olmanızdır. Oysaki afişler, pankartlar ve camlara yapıştırılan folyo yazılar size her seferinde ekstra masraf çıkartacaktır.

Led kayan kazı tabelalar, firmamız tarafından imal edilmektedir ve yıllarca süren kalitesi ve sağlamlığıyla öne çıkmaktadır. Oldukça uzun ömürlü olan led kayan yazı tabelalarımız standart garantiye sahiptir.


Fatih Tabela
Fatih Tabela FiyatlarıLaleli Tabela Fiyatları

 İlginizi çekebilecek diğer sayfalarımız 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar33.014933.1472
Euro36.073136.2177
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret266993
Hava Durumu