BİZİ ARAYIN

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Soyof.Reklam.Tabela?ref=hl
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905355199183
  • https://twitter.com/soyofreklam
  • https://www.instagram.com/soyofreklam/
  • https://www.youtube.com/@ismailoflu

Soyof Reklam Tabela ve Dijital Baskı Sistemleri

Açık hava reklamcılığında açık ara önde

Beşiktaş Tabela

Beşiktaş Tabela

Beşiktaş Tabela Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım, Levent,  Ortaköy, Türkali, Tabela , Tabelacı, Dijital Baskı ve Led Tabela işlerini yapıyoruz.

Beşiktaş Tabela  Soyof Reklam Olarak 2005´den beri Beşiktaş  ve tüm mahallerinde hizmet vermekteyiz . Ücretsiz keşif  ve fiyat çıkarma çalışmalarını ekiplerimiz aracılığı ile yerine getiriyoruz. Size Bir Telefon Kadar Yakınız 0212  611 45 27 veya 0532 576 76 61 nolu Telefonlardan ulaşabilir veya ismail@soyofreklam.com e-mail adresi ile bilgi alabilirsiniz.
 Beşiktaş TabelaBeşiktaş Tabela Tabelacı

Led Tabela Kullanım Alanları

Led tabela için en güzel örnek eczanelerde kullanılan tabelalardır. Hemen her eczane önünde görebileceğimiz, büyük E harfi, hem o iş yerinin bir eczane olduğunu hem de nöbetçi olduğunu göstermektedir.

Led tabelalar, diğer tabelalara göre çok daha etkili ve dikkat çekicidir. Eczane gibi sağlık merkezle-rinde kullanımın sebebi de budur.

Standart tabela sistemlerine göre daha küçük olmaları da çok yer tutmayacağı için tercih edilir. Elbette küçük oluşları verginin de daha düşük olmasını sağlar.

Güç tüketimi çok azdır, dolayısı ile örneğin eczanelerde, sabaha kadar açık olduğunda bile sarfiyat çok olmaz. Değişik yazı efektleri ve kayan yazılar da uygulanabildiği için ürün tanıtımları yapmak bile mümkün olabilir.

Ledler ısı yayımı yapmadıkları için her tür malzeme ile rahatlıkla kullanılabilir ki bu da tercih edilmesinin başlıca sebeplerinden birisidir. Isı yaymaması, reklam tabelasına hasar vermeyecek, tabelanın uzun yıllar kullanılmasını sağlayacaktır.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Led tabela sistemlerinde kullanılan ledlerin en kaliteli olanlarından seçilmesine dikkat etmek gerekir. Çünkü ucuz ledler, kısa bir süre sonra sorunlar çıkarabilir ve led tabelanızı istediğiniz verimlilikte kullanamayabilirsiniz.İlginizi çekebilecek diğer sayfalarımızBeylikdüzü Tabela

Beyoğlu Tabela

Dijital Baskı

Display Yönlendirme

Esenler Tabela

Fatih TabelaDöviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar33.014933.1472
Euro36.073136.2177
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret266997
Hava Durumu